Sesja na polu lawendowym k. Gdańska

Mini Sesje na lawendowym polu k. Gdańska zapisy 2022 – lawenda kwitnie tylko jeden raz w roku, dlatego nie zwlekaj z rezerwacją swojego termin!

  • ZAPRASZAMY DO REZERWACJI TERMINU NA MINI SESJE NA POLU LAWENDY K.PRUSZCZA GDAŃSKIEGO 2022
 
Lawendowe pachnące pola kojarzą się z Prowansją i Francją, znane są z reklam, przepięknych zdjęć lawendowych pól czy plakatów . My mamy w Trójmieście wspaniałą namiastkę Prowansji, gdyż od kilku lat wykonujemy sesje lawendowe na polu hodowli Lawendy, które znajduje się na obrzeżach Pruszcza Gdańskiego. Pole to specjalnie wynajmujemy na potrzeby sesji dla naszych klientów z Gdańska, Gdyni, Sopotu ale również innych miejscowości woj. pomorskiego.
 

Lawenda najpełniej kwitnie w lipcu w okresie 2 tygodni, dlatego zapraszamy do rezerwacji terminów .

W chwili obecnej są jeszcze dostępne miejsca i prowadzimy nabór na MINI SESJE LAWENDOWE 2022.

Dostępne terminy:
10 lipca (niedziela) – godz. 17:00- 20.30 
13 lipca (środa) – godz. 18:00- 20.30.
16 lipca (sobota) – godz. 17:00- 20:30.

Koszt sesji:

300 zł – 5 zdjęć

+

każde dodatkowe zdjęcie pow. pakietu + 40 zł.  Dla stałych klientów 10% zniżki.

 

Zdjęcia po sesji będą udostępniane dla każdego klienta on-line do wyboru 🙂 Aby się zapisać napisz do nas wiadomość na https://www.facebook.com/cudneminutyfoto  lub e-mail: kontakt@cudneminutyfoto.pl, podając wybrany termin sesji w lawendzie.

 
Cudne Minuty Foto serdecznie zapraszają na Sesje lawendowe-narzeczeńskie, poślubne, rodzinne, ciążowe, dziecięce w okolicy Pruszcza Gdańskiego na polu lawendy wynajętym rspecjalnie na potrzeby sesji.  Jest to przepiękne,  malownicze  miejsce na sesje ślubne, rodzinne, czy dziecięce . Lawenda kwitnie krótko dlatego na sesje zapraszamy w specjalnych terminach.
 

Udostępnij:

Facebook
Przewiń do góry