KONTAKT

Studio fotograficzne Cudne Minuty

Działamy na terenie całego Trójmiasta oraz okolicznych miejscowości. Zachęcamy do kontaktu nie tylko mieszkańców Gdyni, Gdańska czy Sopotu, ale także turystów, którzy marzą o nadmorskiej sesji zdjęciowej.

Usługi plenerowe oraz świadczone podczas zorganizowanych imprez wyceniamy indywidualnie po zapoznaniu się z potrzebami Klientów. Na cenę składają się między innymi lokalizacja oraz czas trwania fotografowanego wydarzenia. Zachęcamy do zadawania pytań i zamawiania sesji zdjęciowych drogą telefoniczną i mailową.

Zapraszamy do kontaktu

STUDIO

Żabi Kruk
80-822 Gdańsk

Zadzwoń

605 247 115

Napisz do nas

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania lub zadzwonimy aby omówić szczegóły

KLAUZULA INFORMACYJNA

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, iż:

Administratorem przetwarzanych Pani/Pana danych osobowych jest MAG-IN SOLUTIONS, 83-034 Kleszczewko, ul. Magnoliowa 21. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) w celu przesłania oferty handlowej w odpowiedzi na złożone zapytanie w formularzu kontaktowym.

Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będzie podmiot świadczący usługi IT na rzecz Administratora z siedzibą na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Dane nie będą przekazywane do innych państw i organizacji międzynarodowych EU ani użyte do profilowania. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż jest to celowe, z uwagi na złożone zapytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Posiada Pani/ Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne aczkolwiek konieczne w celu przesłania oferty handlowej w odpowiedzi na złożone zapytanie w formularzu kontaktowym.

Odwiedź nas:

Przewiń do góry