fotografia ślubna

Fotografia Ślubna

Głównym celem fotografii ślubnej jest przedstawienie historii miłości młodej pary. Historii, którą przepełniają emocje: wzruszenie, radość, wdzięczność i dozgonna miłość. Ta opowieść o szczęściu dwojga bratnich dusz powinna być przedstawiona krok po kroku w reportażu ślubnym. Co zrobić, aby wzruszał do łez za każdym razem, gdy będziecie do niego wracać?

Nasze historie ślubne

Tajemnica udanych zdjęć ślubnych

Przy fotografii okolicznościowej należy pamiętać, że chociaż ogólny obraz wydarzenia jest piękny, to jednak właśnie detale są elementem, który decyduje o efekcie końcowym. Na co więc szczególnie zwracamy uwagę? Na emocje! Uwieczniamy skupienie na twarzach rodziców błogosławiących nowożeńcom. Zatrzymujemy w kadrze łzę wzruszenia spływającą po policzku panny młodej. Pokazujemy z jaką czułością patrzy na nią opiekuńczy pan młody, który wciąż nie może uwierzyć w swoje szczęście. Dzięki zdjęciom ze ślubu na zawsze zatrzymacie te cudne minuty w pamięci.

Jak osiągamy zamierzony efekt?

Pracujemy w duecie, dlatego fotografujemy nowożeńców z dwóch perspektyw. Jako małżeństwo fotografów jesteśmy szczególnie wrażliwi na emocje towarzyszące każdemu z uczestników ślubu. Nadal pozostajemy jednak dwiema odrębnymi osobami, dlatego Wasze zdjęcia będą odzwierciedlać ceremonię widzianą oczyma kobiety i mężczyzny. Męża i żony. Matki i ojca. Z tego względu pamiątka ślubna poruszy serca każdego, kto zechce ją obejrzeć – niezależnie od wieku czy roli w życiu pary młodej.

Przewiń do góry