CENNIK

Witajcie,
skoro tutaj jesteście zapewne chcecie się umówić na sesję zdjęciową w naszym wykonaniu.
Jesteśmy parą fotografów – działamy na terenie Trójmiasta i okolic – więcej informacji o nas znajdziecie tutaj
Poniżej prezentujemy Wam przykładowe ceny standardowych sesji, jeśli w naszym cenniku nie odnaleźliście sesji, która Was interesuje – napiszcie do nas lub zadzwońcie – kontakt do nas znajdziecie tutaj

FOTOGRAFIA ŚLUBNA TRÓJMIASTO - CENNIK FOTOGRAFII ŚLUBNEJ/ ZDJĘĆ Z WESELA Gdańsk, Gdynia, Sopot, woj. Pomorskie oraz pozostałe regiony polski

Nasz cennik fotografii ślubnej obejmuje kilka pakietów do wyboru. Ponieważ zdjęcia ślubne wykonujemy na terenie woj. pomorskiego ale również w innych regionach Polski. Cena reportażu ślubnego, zdjęć z wesela ustalana jest indywidualnie w zależności od lokalizacji i zakresu pracy. Indywidualnie również wyceniamy sesje poślubne w zależności od transferów czy planujecie sesję po ślubie w Trójmieście, czy w Górach lub za granicą. sesji poślubnej. Jeśli chcesz otrzymać spersonalizowaną ofertę fotografii Waszego ślubu, wesela – napisz do nas e-maila z podaniem daty i miejsca ślubu oraz miejscowości wesela : KONTAKT

SESJA CIĄŻOWA W PLENERZE TRÓJMIASTO I OKOLICE - 650 zł - 15 zdjęć

Miejsce sesji zdjęciowej ustalamy z każdą przyszłą Mamą indywidualnie i w zależności od pory roku. Sesje brzuszkowe w plenerze wykonujemy przez cały rok. W naszej kolekcji mamy zbiór sukienek ciążowych, które bezpłatnie udostępniamy do sesji.
Przykładowe miejsca plenerowe : sesja nad morzem, sesja na plaży, sesja w lesie, sesja na kwitnącej łące, sesja w magnoliach, sesja w kwitnącym sadzie, sesja w palmiarni, sesja w Parku np. Park Oliwski, Park Oruński.

SESJA GDYNIA ORŁOWO I SESJA KOMUNIJNA TRÓJMIASTO – FOTOGRAFIA KOMUNIJNA TRÓJMIASTO 500 zł - 10 zdjęć

Sesje z okazji Pierwszej Komunii Świętej realizujemy zazwyczaj w Białym Tygodniu lub tuż po nim. W ramach sesji komunijnej wykonujemy fotografie portretowe jako pamiątka z I Komunii Świętej oraz zdjęcia rodzinne. Najczęściej wybierane miejsca do Sesji z okazji Komunii Świętej to : Gdańsk Starówka, Gdynia Orłowo, Park Oliwski, Sopot Molo.
Dodatkowo w ofercie proponujemy:
REPORTAŻ Z PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ – TRÓJMIASTO I OKOLICE – 1200 ZŁ – 50 ZDJĘĆ 
Reportaż obejmuje pracę fotografa około 2-3 godz. w dniu Komunii Świętej pod Kościołem/w Kościele i/lub na Sali w restauracji lub u Was w domu.

SESJA NA MORZEM, SESJA RODZINNA NA PLAŻY – GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT I OKOLICE - 500 zł - 10 zdjęć

W Trójmieście jest wiele pięknych nadmorskich zakątków, aby wykonać sesję nad morzem: od Gdańska (Jelitkowo, Brzeźno, Stogi) po Sopot, oraz Miasto Gdynia, Gdynia Orłowo, Gdynia Babie Doły. Oprócz tych miejsc sesje realizujemy również w Gdańsku Sobieszewie.
Dodatkowo sesje rodzinne na plaży wykonujemy również w innych turystycznych miejscach województwa pomorskiego np. : Chałupy, Kuźnica, Jastrzębia Góra, Karwia, Rowy, Ustka, oraz na Mierzei Wiślanej : Jantar, Stegna, Kąty Rybackie, Krynica Morska – tutaj wycena sesji indywidualnie może nieznacznie wzrosnąć z uwagi na nasz dojazd.

SESJA GDAŃSK STARÓWKA – STARE MIASTO GDAŃSK - 500 zł - 10 zdjęć

Stare Miasto Gdańsk to jedno z najbardziej malowniczych miejsc w Polsce. Na starówce jest wiele pięknych miejsc do zrealizowania sesji rodzinnej czy narzeczeńskiej. Często na Starówce w Gdańsku również fotografujemy tam młode pary. Ulica Mariacka, Karuzela Gdańska, deptak nad Motławą z widokiem na Żurawia Gdańskiego, aż wreszcie pełna kawiarenek, muzyki, kolorów ulica Długa z dostojnym Dworem Artusa i Ratuszem. Gdańsk jest jednym z ulubionych i idealnych miejsc do sesji, w których tle majestatycznie się objawia jedna z największych budowli w Gdańsku Bazylika Mariacka Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Gdańsku.
Zapraszamy na sesje : Sesja Rodzinna w Gdańsku, Sesja Komunijna Gdańsk , Sesja dla par Starówka Gdańska

SESJA DOMOWA GDAŃSK, SESJA LIFESTYLE TRÓJMIASTO- 500 zł - 10 zdjęć

Sesja rodzinna, ciążowa life style – to sesja, która odbywa się u Was w domu, naturalnej przestrzeni dla Was, waszych dzieci, bliskich, psa czy kota. To sesja, która odda prawdziwe uczucia. Warto również uwiecznić czas oczekiwania na potomstwo w ramach sesji ciążowej np. przyszłym pokoju Waszego dziecka. Sesja noworodkowa domowa, to sesja która pokaże prawdziwą radość z narodzin i rozpoczęcia nowego etapu życia w rodzinie. Sesja rodzinna w Waszym domu, to wspólne rodzinne chwile uchwycone w obiektywie i zatrzymane na zawsze w kadrach pełnych Waszych emocji i uczuć. 
Zapraszamy na sesje : Sesja ciążowa Gdańsk , Sesja Rodzinna Trójmiasto w tym Sesje niemowlęce lub sesje noworodkowe

SESJA NA KWITNĄCEJ ŁĄCE , SESJA RODZINNA W PLENERZE TRÓJMIASTO I OKOLICE – 500 zł 10 zdjęć

Zdjęcia po sesji udostępniamy on-line na dedykowanej stronie dla naszych klientów dostępne po zalogowaniu.
Umożliwiamy w ten sposób samodzielny wybór najpiękniejszych zdjęć z sesji.
Jest możliwość zwiększenia pakietu o kolejne zdjęcia, każde dodatkowe to koszt +40zł/za zdjęcie.

Nasza oferta usług to :

– fotografia ślubna , reportaż z wesela
– sesja poślubna
– sesja rodzinna
– sesja ciążowa
– sesja narzeczeńska
– sesje nad morzem
– sesje w lawendzie
– sesja z okazji rocznicy ślubu
– sesja dla par zakochanych
– sesja dziecięca
-sesja biznesowa
– sesja nieruchomości

Reportaże z uroczystości :
– fotografia Chrzcin
– fotografia z Pierwszej Komunii Świętej
– imprezy okolicznościowe np. Roczki, Osiemnastki, Czterdziestki, 50 tki, 60 tki , 70 tki itp.
– wycena indywidualna aby otrzymać ofertę napisz do nas.

Podstawą rezerwacji każdej sesji jest bezzwrotny zadatek w wysokości 100 zł, który jest gwarancją dostępności terminu oraz ceny. Sesje plenerowe w sezonie letnim odbywają się wieczorem – w zależności od miejsca sesji.  Sesje nad morzem rozpoczynamy ok. 1 godz. przed zachodem słońca. 

Czas oczekiwania na gotowe zdjęcia: do 25 dni roboczych od dokonania wyboru zdjęć przez klienta. 

Usługa ekspres (zdjęcia gotowe do odbioru w ciągu 5 dni roboczych) + 100% wartości całej usługi.

Nie ma możliwości otrzymania całego surowego materiału z sesji.
Klient otrzymuje dokładnie tyle zdjęć ile zakupi.

Podane ceny nie podlegają negocjacji i rabatom – zarówno ceny sesji jak i dodatkowych ujęć.

Przewiń do góry